Také máte hluboko do kapsy?

Podmínky zpracování osobních údajů

Uděluji společnosti Mandát & Šilhánek s.r.o. (dále jen M&Š), se sídlem Tučapy 58, PSČ: 683 01, IČ 29200393, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta, se kterou si klient přeje být kontaktován. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. M&Š si vyhrazuje právo na zaslání obchodního sdělení i na služby nesouvisející se službou, při jejímž objednání došlo k předání osobních údajů. Zpracováním osobních údajů klienta může M&Š pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že M&Š je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je pro M&Š oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a M&Š.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze M&Š, ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Názory oddlužených

Úspěšně jsme oddlužili již 92 lidí, kterým přerůstaly jejich dluhy přes hlavu.

Přečtěte si jejich názor na naši pomoc...

Děkuji vám za rychlé oddlužení naší rodiny, zachránili jste nás před exekucí. Nevím co bych si bez vás počala.

Alena M., Ostrava

Oddlužit jsem se snažila už s jinou společností, ale protože všechny dokumenty nebyli v pořádku, soud to zamítl. Nad druhým pokusem jsem váhala a nakonec jsem ráda že jsem do toho šla. Tentokrát už to soud schválil bez problémů.

Anna P., Slavkov u Brna

Byla jsem husa. Napůjčovala jsem si a poté to nemohla splatit. To už nikdy neudělám. Jsem ráda, že naši nemuseli prodat dům. Díky.

Dagmar Ch., Liberec

Když mě zaměstnavatel vyhodil ze zaměstnání, bylo pro mě v mém vyšším věku složité najít další. Dostal jsem se pak do nekonečné spirály dluhů a nevěděl, jak z ní ven. Díky za pomoc.

David L., Břeclav