Názory oddlužených

Když jsem viděl, kolik vyřizování a papírování je s přípravou návrhu osobního bankrotu pro soud. Byl jsem vážně rád, že jsem se rozhodl pro vaši společnost. Vše bylo zvládnuto bezchybně a já mám konečně klid od všech věřitelů.

Jan K., Ivanovice na Hané

Díky Vám jsem konečně pochopila, jak nezodpovědně jsem se chovala, když jsem jednu půjčku vytloukala další a půjčky byly čím dál vyší. Až budu mít všechno za sebou, doufám, že si už nebudu muset nikdy pučovat.

Petra Š., Brno

Jsem už třetí měsíc v insolvenci a je to těžký. ALe platím za svoji blbost. STrašně se to vleče, ale jsem ráda. A moc oceňuju přístup téhle firmy. Bez nich bych asi těžko měla pokoj od všech věřitelů.

Iva D., Moravský Krumlov

Oddlužit jsem se snažila už s jinou společností, ale protože všechny dokumenty nebyli v pořádku, soud to zamítl. Nad druhým pokusem jsem váhala a nakonec jsem ráda že jsem do toho šla. Tentokrát už to soud schválil bez problémů.

Anna P., Slavkov u Brna

Kdyb se někdo v mém okolí dostal do finančních problémů, budu vás doporučovat. Moc jste mi pomohli.

Jiří S., Kyjov

Kdykoli jsem chtěla někam jet nebo si koupit něco hezkého, nechtělo se mi čekat. Rostl počet kreditek a dluhů na nich. Pak jsem si musela začít půjčovat i jinde a můj dluh se vyšplhal na skoro půl milionu. Trvalo mi, než jsem si přiznala problém a zavovlala si na pomoc tuhle společnost. Byli moc milí a chápaví a se vším mi strašně pomohli. Moc díky.

Jiřina N., Tišnov

Měl jsem strach, jak dopadne soud a zda i osobní bankrot schválí, ale díky téhle firmě a jejím zaměstnancům vše dopadlo dobře a já můžu volněji dýchat. Díky.

Libor J., Vyškov

Těsně předtím, než se mi narodila dcera mě opustil partner. Výživné neplatil a mateřská nestačila. S dcerou teď musím vyžít z velmi mála, ale dá se to i když těžce. Díky za pomoc, když jsem to moc potřebovala.

Jana D., Bučovice

Když jsem se odstěhovala od rodičů, chtěla jsem mít krásné bydlení. Na hypotéku jsem nedosáhla, a než abych počkala, radši jsem si napůjčovala abych mohla mít všechno a hned. Teď vím, že to byla chyba a těším se, až za pár let začnu úplně od znova a bez dluhů.

Sandra R., Hodonín

Když mě zaměstnavatel vyhodil ze zaměstnání, bylo pro mě v mém vyšším věku složité najít další. Dostal jsem se pak do nekonečné spirály dluhů a nevěděl, jak z ní ven. Díky za pomoc.

David L., Břeclav

Ze začátku jsem si myslel, že si vezmu jednu půjčku a tu hravě splatím. Ale nakonec jsem si musel vždycky půjčit, abych splatil předchozí dluhy. Nezvládl jsem to a jen díky osobnímu bankrotu jsem se vyhl hrozící exekuci.

Milan H., Brno

Byla jsem velmi mile překvapena vstřícným a milým jednáním této společnosti. Moc mi pomohli s oddlužením. Snad už jejich služby nebudu nikdy potřebovat. Díky za vás!

Ivana B., Nový Bor

Čeká mě pět let na životním minimu a mám strach, jak to zvládnu, ale díky za to. Konečně můžu žít a nebát se, kam až se mé dluhy vyšplhají.

Jiří V., Pardubice

Byla jsem husa. Napůjčovala jsem si a poté to nemohla splatit. To už nikdy neudělám. Jsem ráda, že naši nemuseli prodat dům. Díky.

Dagmar Ch., Liberec

Párkrát jsem si puči a za 2 roky to bylo 300 000 kč. To jsem prostě nemohl splatit. Prodal jsem auto ale nestačilo to. Pak mi pomohli lidi na této stránce. Díky za všechno.

Pavel N., Olomouc

Už jse opravdu nevěděla jak dál, dluhy se splatit nedali a nabíhali úroky. Byla jsem na dně, teď konečně začínám trochu žít. Díky.

Tereza K., Praha

Děkuji vám za rychlé oddlužení naší rodiny, zachránili jste nás před exekucí. Nevím co bych si bez vás počala.

Alena M., Ostrava