Také máte hluboko do kapsy?

ručitel

Zpět do poradny

Otázka ručitel
Dobrý den, lze vyhlásit osobní bankrot, v případě ručitele, kterým je manžel/ka případně rozvedený manžel/ka dlužníka?
Odpověď Dobrý den, pro posouzení takového případu je nutné znát bližší okolnosti. Poprosím Vás o poslání bližšího popisu situace na e-mailovou adresu poradna@bankrotosobni.com. Následně Vám jeden z našich odborníků odpoví na Váš dotaz.
Odpověď Dobrý den, moje maminka se rozhodla z velkých finančních důvodů o osobní bankrot. S manželem u jedné půjčky figurujeme jako ručitelé a tudíž máme obavy, že se nás osobní bankrot mojí maminky nějakým způsobem dotkne.Nevíme jak nyní postupovat.Prosím o radu.
Odpověď Dobrý den, jsem ve stejné situaci. Můžete prosím dát správu jak jste to vyřešili. Nepřechází veškeré závazky právě na ručitele?
Odpověď Dobrý den, i já jsem ve stejné situaci. Prosím o objasnění tohoto závazku ručitele. Předem děkuji.

Názory oddlužených

Úspěšně jsme oddlužili již 92 lidí, kterým přerůstaly jejich dluhy přes hlavu.

Přečtěte si jejich názor na naši pomoc...

Děkuji vám za rychlé oddlužení naší rodiny, zachránili jste nás před exekucí. Nevím co bych si bez vás počala.

Alena M., Ostrava

Oddlužit jsem se snažila už s jinou společností, ale protože všechny dokumenty nebyli v pořádku, soud to zamítl. Nad druhým pokusem jsem váhala a nakonec jsem ráda že jsem do toho šla. Tentokrát už to soud schválil bez problémů.

Anna P., Slavkov u Brna

Byla jsem husa. Napůjčovala jsem si a poté to nemohla splatit. To už nikdy neudělám. Jsem ráda, že naši nemuseli prodat dům. Díky.

Dagmar Ch., Liberec

Když mě zaměstnavatel vyhodil ze zaměstnání, bylo pro mě v mém vyšším věku složité najít další. Dostal jsem se pak do nekonečné spirály dluhů a nevěděl, jak z ní ven. Díky za pomoc.

David L., Břeclav