Také máte hluboko do kapsy?

Ručení osobě na ÚP

Zpět do poradny

Otázka Ručení osobě na ÚP
Dobrý den, moje kamarádka je ve velmi špatné finanční situaci, je vedená na ÚP, ale již nepobírá žádné dávky (tento měsíc prvně), dluhy na ní číhají na každém kroku, je možné požádat o osobní bankrot, když se za ní zaručím a to co soud vyměří budu plácet já jako ručitel?
Odpověď Dobrý den, možnost finanční výpomoci kamarádce v tomto smyslu možná je. Nicméně domníváme se, že by bylo nanejvýš vhodné, aby si sama zajistila nějaký stálý příjem.
Odpověď Dobry den,moje maminka je zadlužená az po uši,dokonce ji hrozí exekuce.Je vedená na pracaku a pobírá dávky hmotné nouze.Privydelava si sice,ale na černo.Má uz 55 let,takze je pro ni těžké najít si práci na smlouvu.Já jsem teď začala pracovat,ale jsem ve zkušební době az do prosince,zároveň mam uz přes dva roky živnostenský list a privydelavam si tím.Je nějaká možnost mamce pomoci?Třeba vzít její dluhy na sebe?Díky

Názory oddlužených

Úspěšně jsme oddlužili již 92 lidí, kterým přerůstaly jejich dluhy přes hlavu.

Přečtěte si jejich názor na naši pomoc...

Děkuji vám za rychlé oddlužení naší rodiny, zachránili jste nás před exekucí. Nevím co bych si bez vás počala.

Alena M., Ostrava

Oddlužit jsem se snažila už s jinou společností, ale protože všechny dokumenty nebyli v pořádku, soud to zamítl. Nad druhým pokusem jsem váhala a nakonec jsem ráda že jsem do toho šla. Tentokrát už to soud schválil bez problémů.

Anna P., Slavkov u Brna

Byla jsem husa. Napůjčovala jsem si a poté to nemohla splatit. To už nikdy neudělám. Jsem ráda, že naši nemuseli prodat dům. Díky.

Dagmar Ch., Liberec

Když mě zaměstnavatel vyhodil ze zaměstnání, bylo pro mě v mém vyšším věku složité najít další. Dostal jsem se pak do nekonečné spirály dluhů a nevěděl, jak z ní ven. Díky za pomoc.

David L., Břeclav