Také máte hluboko do kapsy?

Musím prodat dům?

Zpět do poradny

Otázka Musím prodat dům?
Dobrý den, dostala jsem se do dluhů, které nemůžu splácet a chtěla bych se pokusit vyhlásit osobní bankrot. Jen se bojím co se stane s domem po rodičích kde jsem třetinovým vlastníkem (zbylé dvě třetiny vlastní sestra a bratr). Děkuji za odpověď.
Odpověď Dobrý den, zcela chápu Vaše starosti. Nelze však odpovědět jednoznačně. Pokud soud a věřitelé schválí oddlužení formou splátkového kalendáře, k prodeji Vašeho třetinového podílu na domu nedojde. Toto rozhodnutí je však v rukou Vašich věřitelů, kteří definitivně rozhodují o formě oddlužení. Michal Šilhánek
Odpověď Dobrý den, můj syn, mentálně postižený, ale s pravomocí právních úkonů (zatím)si vzal mnoho půjček a není schopen je splácet (dluh současný asi 266 000,-). Jediný příjem je částečný inv.dúchod (asi 7 000,-), práci nemá a probíhá řízení o omezení práv. Co můžeme udělat, prosím? Děkuji, Ellerová
Odpověď Dobrý den, z těchto informací není možné posoudit, co je nejvhodnějším řešením. Pro získání více informací zkuste prosím využít kontaktní formulář na této stránce a my se Vám ozveme.
Odpověď dobry den dluyim na exekuci celkem 250000kc. kdyz podam osobni bankrot tak musim prodat chalupu? dekujju

Názory oddlužených

Úspěšně jsme oddlužili již 92 lidí, kterým přerůstaly jejich dluhy přes hlavu.

Přečtěte si jejich názor na naši pomoc...

Děkuji vám za rychlé oddlužení naší rodiny, zachránili jste nás před exekucí. Nevím co bych si bez vás počala.

Alena M., Ostrava

Oddlužit jsem se snažila už s jinou společností, ale protože všechny dokumenty nebyli v pořádku, soud to zamítl. Nad druhým pokusem jsem váhala a nakonec jsem ráda že jsem do toho šla. Tentokrát už to soud schválil bez problémů.

Anna P., Slavkov u Brna

Byla jsem husa. Napůjčovala jsem si a poté to nemohla splatit. To už nikdy neudělám. Jsem ráda, že naši nemuseli prodat dům. Díky.

Dagmar Ch., Liberec

Když mě zaměstnavatel vyhodil ze zaměstnání, bylo pro mě v mém vyšším věku složité najít další. Dostal jsem se pak do nekonečné spirály dluhů a nevěděl, jak z ní ven. Díky za pomoc.

David L., Břeclav