Také máte hluboko do kapsy?

OSVČ

Zpět do poradny

Otázka OSVČ
Vím, že jako OSVČ nemůže žádat o osobní bankrot. Ale jak dlouho po ukončení činnosti to lze?
Odpověď Dobrý den, pokud jsou Vaše dluhy z podnikání, nelze žádat o oddlužení.
Odpověď Dobrý den,mám na vás prosbu.Moje dluhy jsou cca 250000 ale mé příjmy jsou střídavé.pracuji v pojištovně kde mám jeden měsíc 30000,druhý třeba 40000 ale pak taky třeba jenom 10000.Nejsem klasicky zaměstnanec,ale mám s nimi smlouvu o spolupráci.Výplatu mi posílají na účet.3lo by požádat o pomoc.A pokud by mě ted tady zaměstnali na dohodu,bylo by to možné?Předtím jsem vždycky byla jako zaměstnanec,ale od loňského června pracuji takto. Moc bych potřebovala vaši pomoc.Chtěla bych zase začít žít. Děkuji Alena Novotná

Názory oddlužených

Úspěšně jsme oddlužili již 92 lidí, kterým přerůstaly jejich dluhy přes hlavu.

Přečtěte si jejich názor na naši pomoc...

Děkuji vám za rychlé oddlužení naší rodiny, zachránili jste nás před exekucí. Nevím co bych si bez vás počala.

Alena M., Ostrava

Oddlužit jsem se snažila už s jinou společností, ale protože všechny dokumenty nebyli v pořádku, soud to zamítl. Nad druhým pokusem jsem váhala a nakonec jsem ráda že jsem do toho šla. Tentokrát už to soud schválil bez problémů.

Anna P., Slavkov u Brna

Byla jsem husa. Napůjčovala jsem si a poté to nemohla splatit. To už nikdy neudělám. Jsem ráda, že naši nemuseli prodat dům. Díky.

Dagmar Ch., Liberec

Když mě zaměstnavatel vyhodil ze zaměstnání, bylo pro mě v mém vyšším věku složité najít další. Dostal jsem se pak do nekonečné spirály dluhů a nevěděl, jak z ní ven. Díky za pomoc.

David L., Břeclav