Také máte hluboko do kapsy?

nejsem rozvedená

Zpět do poradny

Otázka nejsem rozvedená
Potřebuji oddlužit , ale manžel mi nebude chtít dát souhlas,protože má dům , který nabyl před svatbou a bojí se že o něj přijde. nežijeme ve společné domácnosti, ale rozvedeni nejsme , dá se toto řešit ?
Odpověď Dobrý den, záleží také mimo jiné na tom jaké dluhy máte. Pokud se jedná o běžné spotřebitelské úvěry, je zároveň dlužníkem i váš manžel protože spadají do společného jmění manželů. Pokud budete chtít dát návrh na oddlužení, souhlas manžela je nezbytnou součástí tohoto návrhu.

Názory oddlužených

Úspěšně jsme oddlužili již 92 lidí, kterým přerůstaly jejich dluhy přes hlavu.

Přečtěte si jejich názor na naši pomoc...

Děkuji vám za rychlé oddlužení naší rodiny, zachránili jste nás před exekucí. Nevím co bych si bez vás počala.

Alena M., Ostrava

Oddlužit jsem se snažila už s jinou společností, ale protože všechny dokumenty nebyli v pořádku, soud to zamítl. Nad druhým pokusem jsem váhala a nakonec jsem ráda že jsem do toho šla. Tentokrát už to soud schválil bez problémů.

Anna P., Slavkov u Brna

Byla jsem husa. Napůjčovala jsem si a poté to nemohla splatit. To už nikdy neudělám. Jsem ráda, že naši nemuseli prodat dům. Díky.

Dagmar Ch., Liberec

Když mě zaměstnavatel vyhodil ze zaměstnání, bylo pro mě v mém vyšším věku složité najít další. Dostal jsem se pak do nekonečné spirály dluhů a nevěděl, jak z ní ven. Díky za pomoc.

David L., Břeclav