Také máte hluboko do kapsy?

jsem na uradu prace

Zpět do poradny

Otázka jsem na uradu prace
dobry den,jsem na urade prace,nepobiram zadne penize a stale hledam zamestnani.Prisla mi exekuce na cca 270 000kc,po domluve s exekutorem splacim mesicne 1000kc,jelikoz nemam zadne financni prispevky,nic. Dluh mi vznikl asi pred 4lety u tel.operatora za internet v mobilu,kdy mi po 1 mesicnim pausalu prisla slozenka na temer 150 000kc.Nevim zda je to mozne,no te je vec druha. Chci se zeptat zda je mozne u me vyhlasit osobni bankrot pri me zivotni situaci,kdy jsem bez prace a nedostavam zadne prispevky ani jine penize.Ziju u pritele,ke kteremu jsem se nastehovala,deti zadne nemame a dluh vznikl kdy jsem jeste zila sama.To ze mam exekutorovi+dluh zaplatit cca 270 000kc jsem se dozvedela dopisem nedavno kdy jsem si udelala trvale bydliste kde zije i muj pritel.Diky memu priteli,ktery za me prozatim plati 1000kc mesicne exekutorovi,nez najdu nejake zamestnani.muzete mi prosim nejak poradit zda se s tim da neco delat? Nektere slozenky mi drive chodili na adresu kde jsem jiz nezila a proto jsem nemela zadne poneti o tomto dluhu. Dekuji za jakoukoliv odpoved.
Odpověď
Odpověď Dobrý den, nejdříve je podstatné získat stabilní měsíční příjem. Bez stabilního měsíčního příjmu se těžko hledá jakékoliv řešení Vaší finanční situace.

Názory oddlužených

Úspěšně jsme oddlužili již 92 lidí, kterým přerůstaly jejich dluhy přes hlavu.

Přečtěte si jejich názor na naši pomoc...

Děkuji vám za rychlé oddlužení naší rodiny, zachránili jste nás před exekucí. Nevím co bych si bez vás počala.

Alena M., Ostrava

Oddlužit jsem se snažila už s jinou společností, ale protože všechny dokumenty nebyli v pořádku, soud to zamítl. Nad druhým pokusem jsem váhala a nakonec jsem ráda že jsem do toho šla. Tentokrát už to soud schválil bez problémů.

Anna P., Slavkov u Brna

Byla jsem husa. Napůjčovala jsem si a poté to nemohla splatit. To už nikdy neudělám. Jsem ráda, že naši nemuseli prodat dům. Díky.

Dagmar Ch., Liberec

Když mě zaměstnavatel vyhodil ze zaměstnání, bylo pro mě v mém vyšším věku složité najít další. Dostal jsem se pak do nekonečné spirály dluhů a nevěděl, jak z ní ven. Díky za pomoc.

David L., Břeclav