Také máte hluboko do kapsy?

Hypotéka a registry dlužníků

Zpět do poradny

Otázka Hypotéka a registry dlužníků
Dobrý den. Zajímalo by mně, jestli po splacení všech závazků zůstanu v nějakém registru dlužníků nebo tak něco. Kdybych si pak třeba chtěl vzít hypotéku na vlastní bydlení.
Odpověď Dobrý den, v tomto případě nelze odpovědět jednoznačně. Registry dlužníků jsou provozovány soukromými subjekty (ať už sdruženími či podnikatelskými subjekty) a vždy tak záleží na pravidlech toho kterého provozovatele. V případě Vaší žádosti o hypotéku bych však byl relativně v klidu, banku totiž zejména bude zajímat kupovaná nemovitost a Vaše současné a budoucí příjmy.
Odpověď dobrý den,zajímalo by mě vědět,jestli je možné dostat hypotéku na koupi domku,když jsme žadatelé v registru a jestli je možné,aby jsme ho mohli splácet firmě která domek postavila
Odpověď Dobrý den, tuto otázku Vám zodpoví jednotlivé finanční instituce. Je zcela na jejich zvážení, zda někomu poskytnou či neposkytnou finanční prostředky na koupi RD.

Názory oddlužených

Úspěšně jsme oddlužili již 92 lidí, kterým přerůstaly jejich dluhy přes hlavu.

Přečtěte si jejich názor na naši pomoc...

Děkuji vám za rychlé oddlužení naší rodiny, zachránili jste nás před exekucí. Nevím co bych si bez vás počala.

Alena M., Ostrava

Oddlužit jsem se snažila už s jinou společností, ale protože všechny dokumenty nebyli v pořádku, soud to zamítl. Nad druhým pokusem jsem váhala a nakonec jsem ráda že jsem do toho šla. Tentokrát už to soud schválil bez problémů.

Anna P., Slavkov u Brna

Byla jsem husa. Napůjčovala jsem si a poté to nemohla splatit. To už nikdy neudělám. Jsem ráda, že naši nemuseli prodat dům. Díky.

Dagmar Ch., Liberec

Když mě zaměstnavatel vyhodil ze zaměstnání, bylo pro mě v mém vyšším věku složité najít další. Dostal jsem se pak do nekonečné spirály dluhů a nevěděl, jak z ní ven. Díky za pomoc.

David L., Břeclav