Také máte hluboko do kapsy?

Co potřebuji za papíry?

Zpět do poradny

Otázka Co potřebuji za papíry?
Dobrý den, jaké je potřeba dodat dokumenty k vypracování žádosti? Myslíte že bych všechny formuláře zvládl vyplnit sám?
Odpověď Dobrý den, dle insolvenčního zákona je nutné podat formulářový návrh na zahájaní insolvence a návrh na povolení oddlužení formou splátkového kalendáře. Přílohami těchto dokuemntů dále musí být: seznam majetku a seznam závazků dlužníka, listiny dokládající příjmy dlužníka v poslendích 3 letech, dále je nutno ve specifických případech doložit i jiné listiny. Nerad bych Vás podceňoval, nicméně se domnívám, že vyplnění těchto formulářů je prací pro člověka se zkušenostmi v oboru a nejlépe s právnickým vzděláním. Michal Šilhánek
Odpověď prosím o dotaz kde seženu formuláš na vyplnění?děkuji Pokorny
Odpověď www.justice.cz
Odpověď DobrÝ den.Jsem nezaměstnaná a nepobírám žádné peníze,nemám ani byt.Jsem přihlášena na městském úřadu Praha 8.Momentálně bydlím u přátel.Jsem po úrazu pravého lokte již rok vedená na pracovním úřadě v pracovní neschpnosti.Mám dluhy a nevím jak je splatit když nemám ani z čeho.Moc vás prosím zda mi můžete poradit.Předem děkuji.
Odpověď Dobrý den, v rámci jakéhokoliv řešení Vaší situace - tedy ať už formou oddlužení nebo např. správy dluhů, je nutné mít nějaký minimální měsíční příjem.
Odpověď Dobrý den,děkuji za odpověď ale nemám nárok na žádnou podporu.Jelikož bydlím u známích ve společné domácnosti.Moracová.
Odpověď DOBRY DEN. POTREBOVALA BYCH ODDLUZIT BYT.CASTKA JE TO 57000KC.JSEM Z CESKYCH BUDEJOVIC.

Názory oddlužených

Úspěšně jsme oddlužili již 92 lidí, kterým přerůstaly jejich dluhy přes hlavu.

Přečtěte si jejich názor na naši pomoc...

Děkuji vám za rychlé oddlužení naší rodiny, zachránili jste nás před exekucí. Nevím co bych si bez vás počala.

Alena M., Ostrava

Oddlužit jsem se snažila už s jinou společností, ale protože všechny dokumenty nebyli v pořádku, soud to zamítl. Nad druhým pokusem jsem váhala a nakonec jsem ráda že jsem do toho šla. Tentokrát už to soud schválil bez problémů.

Anna P., Slavkov u Brna

Byla jsem husa. Napůjčovala jsem si a poté to nemohla splatit. To už nikdy neudělám. Jsem ráda, že naši nemuseli prodat dům. Díky.

Dagmar Ch., Liberec

Když mě zaměstnavatel vyhodil ze zaměstnání, bylo pro mě v mém vyšším věku složité najít další. Dostal jsem se pak do nekonečné spirály dluhů a nevěděl, jak z ní ven. Díky za pomoc.

David L., Břeclav